PŘIHLÁšKA

Kont​akt

Průvodce smutečními rituály, lektorka vzdělávání, a zakladatelka projektu 
„KDYŽ ODLOŽÍM SVŮJ POSLEDNÍ ŠAT“

Jmenuji se Soňa Mužíková a vystupuji pod svým pseudonymem, „Sonja Maria“ a práce smutečního řečníka je pro mne posláním. Již několik let působím v oboru smutečních řečníků.

Vycházím z poznatku, že vše má svůj čas, náhody neexistují a zázraky se dějí. Zjistila jsem, že práce smutečního řečníka je téma opomíjené a společensky nedoceněné. Je pravdou, že moje začátky byly těžké. Kdybych měla vyprávět, čím vším jsem si prošla a co jsem při tom zažila, tak byste tomu možná ani nevěřili, a navíc je to již minulost, ke které se nechci příliš vracet. Čím déle jsem v tomto oboru pracovala, tím více a hlouběji jsem se o tuto problematiku zajímala. 

Je jednoznačné, že každý člověk má právo na důstojné rozloučení. Smuteční obřad by měl být rituálem doprovázení zesnulého na jeho poslední pozemské cestě. Je důležitou etapou pro člověka, který se loučí se svým blízkým a já si troufám tvrdit, na základě svých zkušeností, že totéž platí i pro zesnulého.

ZŮSTAŇME VE SPOJENÍ

TIP : klikněte na hlavní ikony a zkopírujte daný kontakt

POKUD BYSTE MĚLI ZÁJEM O SPOLUPRÁCI NEVÁHEJTE NAPSAT ČI ZAVOLAT

Telefon

Pro dotaz nebo informaci můžete zavolat na mé telefonní číslo. Nejrychlejší a nejpohotovější způsob komunikace.
+420 739 408 844

 ZAVOLAT

E-mail

Pokud preferujete komunikaci přes e-mail, kontaktujte mě na adrese: 
sonamuzikova@smutecnirecnik.cz
nebo 
charakteristikarec@seznam.cz

 NAPSAT

Sociální sítě

Mám své sociální sítě kde se také prezentuji. Facebook, Instagram a YouTub. Buďte v obraze s mými nejnovějšími aktualizacemi a novinkami!

 OZVAT SE